Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Foarfeca Mayo curb-BL OP PED-SJUBC
- Număr anunț
- DA20037652
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.689,90 RON
- Valoare finală
- 6.900 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 09:06
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.