Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tuburi pentru sant

Număr anunț
DA20035789
Autoritate contractantă
Primaria Vima Mica (CUI 3627528)
Furnizor / câștigător
VIACON ROMANIA SRL (CUI 26853400)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.890 RON
Valoare atribuită
4.890 RON
Data publicării
11.04.2018 16:35
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 21:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.890 RON

din 4.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.