Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerox pentru ISU Olt

Număr anunț
DA20037269
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
MONDO EVENTS & SALES S.R.L. (CUI 30574226)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.050 RON
Valoare atribuită
4.050 RON
Data publicării
12.04.2018 08:48
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.050 RON

din 4.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.