Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 500coli/top Double A 80 gr/mp clasa B 5 topuri/cut
- Număr anunț
- DA20035597
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 16:14
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950 RON
din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro