Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica Ceuasu de Cimpie

Număr anunț
DA20030959
Autoritate contractantă
COMUNA CEUASU DE CIMPIE (CUI 4323586)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.222,70 RON
Valoare atribuită
4.222,70 RON
Data publicării
11.04.2018 11:27
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.222,70 RON

din 4.222,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.