Ofertă acceptată Cumpărare directă

usa din termopan cu geam

Număr anunț
DA20035255
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Furnizor / câștigător
GOLD NEW PROJECT AG SRL (CUI RO34300673)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,23 RON
Valoare atribuită
588,23 RON
Data publicării
11.04.2018 15:47
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,23 RON

din 588,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.