Ofertă acceptată Cumpărare directă

Difuzare stiri si promovare activitate

Număr anunț
DA20034812
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT TOP MEDIA & MORE SRL (CUI RO34320867)
Cod CPV
92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
11.04.2018 15:19
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.