Ofertă acceptată Cumpărare directă

inlocuire butuc usa pvc

Număr anunț
DA20027617
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
TERMOPRIM SRL (CUI 20798218)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,06 RON
Valoare atribuită
126,06 RON
Data publicării
11.04.2018 07:33
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,06 RON

din 126,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.