Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SG1008PE, 8 x 10/100/1000Mbps
- Număr anunț
- DA20044209
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,54 RON
- Valoare atribuită
- 647,54 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 13:36
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
647,54 RON
din 647,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro