Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bonuri valorice de carburanti
- Număr anunț
- DA20042998
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Vaslui (CUI 3394163)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.712,32 RON
- Valoare atribuită
- 84.712,32 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 12:47
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.712,32 RON
din 84.712,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro