Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor ATEN CS22U 2-Port USB KVM
- Număr anunț
- DA20038269
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
- Cod CPV
- 32324500-5 · Selector de canale video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,14 RON
- Valoare atribuită
- 499,14 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 09:32
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,14 RON
din 499,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro