Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament NavData Garmin GNS 400/500 (Garmin GNS 430)
- Număr anunț
- DA20036728
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
- Cod CPV
- 63724000-0 · Servicii de navigatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.469,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.469,80 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 08:08
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.469,80 RON
din 2.469,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro