Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasaminte azotate (Rev.2)

Număr anunț
DA20036408
Autoritate contractantă
COMUNA POENI (CUI 6853180)
Furnizor / câștigător
AMBASADOR IDEAL EXPRES SRL-D (CUI 38072470)
Cod CPV
24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.950 RON
Valoare atribuită
25.950 RON
Data publicării
12.04.2018 01:15
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 18:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.950 RON

din 25.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.