Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie retea canalizare str Campina, Stefanestii de Jos

Număr anunț
DA20036209
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Stefanestii de Jos (CUI 4420775)
Furnizor / câștigător
CONSCUT-CONSTRUCTII SRL (CUI RO435234)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398.658,01 RON
Valoare atribuită
398.658,01 RON
Data publicării
11.04.2018 18:31
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398.658,01 RON

din 398.658,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.