Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spray multifunctional WD-40 450ml
- Număr anunț
- DA20035953
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.162,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.162,16 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 17:06
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.162,16 RON
din 1.162,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro