Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REABILITOARE SALOANE SI RAMPA DE ACCES PERSOANE CU DIZABILITATI LA SPITALUL DE RECUPERARE
- Număr anunț
- DA20039751
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- R & Z ASCON SRL (CUI 28093220)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364.398,05 RON
- Valoare atribuită
- 364.398,05 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 10:40
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364.398,05 RON
din 364.398,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro