Ofertă acceptată Cumpărare directă

VASELINA LICA2 1KG

Număr anunț
DA20036469
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925 RON
Valoare atribuită
925 RON
Data publicării
12.04.2018 07:18
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925 RON

din 925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.