Ofertă acceptată Cumpărare directă

biblioraft cu 2 usi jos L=800mm, H=2224mm, A=370mm

Număr anunț
DA20026507
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
EURONET CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15146005)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.239,30 RON
Valoare atribuită
3.239,30 RON
Data publicării
10.04.2018 14:41
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.239,30 RON

din 3.239,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.