Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cartus toner compatibil XEROX WorkCentre WC 3325

Număr anunț
DA20039604
Autoritate contractantă
COMUNA REBRICEA (CUI 3394228)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,50 RON
Valoare atribuită
189,08 RON
Data publicării
12.04.2018 10:35
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,08 RON

din 176,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.