Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tăiat și crăpat lemne

Număr anunț
DA36074406
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TARNOVA (CUI 29052075)
Furnizor / câștigător
SELECT INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41305886)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON