Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALE LASER CANON i-Sensys MF416dw

Număr anunț
DA20031428
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.699 RON
Valoare atribuită
1.699 RON
Data publicării
11.04.2018 12:00
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.699 RON

din 1.699 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.