Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese calculator

Număr anunț
DA20027969
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AXINTE URICARIUL" SCANTEIA (CUI 17179424)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.043,70 RON
Valoare atribuită
2.043,70 RON
Data publicării
11.04.2018 08:31
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.043,70 RON

din 2.043,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.