Ofertă acceptată Cumpărare directă

1.Dezafectare instalatie electrica 2.Reparatii iluminat Parc 3.Tablou de distributie

Număr anunț
DA20030808
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
DUMIAN CONSTRUCT SRL (CUI RO16373880)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.354,89 RON
Valoare atribuită
66.354,89 RON
Data publicării
11.04.2018 11:17
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.354,89 RON

din 66.354,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.