Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sursa de alimentare neîntreruptibila de curent (UPS) 650 W

Număr anunț
DA20025478
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
EVERIT GRUP SRL (CUI RO15556170)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,93 RON
Valoare finală
173,93 RON
Data publicării
10.04.2018 13:31
Data finalizării
12.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.