Ofertă acceptată
Cumpărare directă
saiba cupru (14x20,20x26),surub cap bomb,curea 17x2000,chit fibra sticla,cars jante,spray ,chit auto
- Număr anunț
- DA20039127
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- PRACTIKER BILLA SRL (CUI RO15012941)
- Cod CPV
- 44532000-8 · Dispozitive de fixare fara filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,61 RON
- Valoare atribuită
- 605,61 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 10:15
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
605,61 RON
din 605,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro