Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA20032538
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA (CUI 22752950)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,50 RON
Valoare atribuită
496,50 RON
Data publicării
11.04.2018 13:11
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,50 RON

din 496,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.