Atribuită Cumpărare directă

Achiziție Sisteme parasuta pentru UAS DJI, conform ADV 1433940 și ADV 1433905 din 27.06.2024

Număr anunț
DA36075040
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
37412350-7 · Echipament de parasailing (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
49.550 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.550 RON