Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARANESP 30MCG/0.3ML*4SPR - DARBEPOETINUM ALFA
- Număr anunț
- DA20039444
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664,32 RON
- Valoare atribuită
- 664,32 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 10:29
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
664,32 RON
din 664,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro