Ofertă acceptată
Cumpărare directă
dale cauciuc si borduri
- Număr anunț
- DA20037925
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI (CUI 29094127)
- Furnizor / câștigător
- NORDINOVA SRL (CUI RO26011674)
- Cod CPV
- 33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.501,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.501,68 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 09:18
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.501,68 RON
din 4.501,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro