Ofertă acceptată Cumpărare directă

OMEPRAZOL ROMPHARM 20MG*30CPS - OMEPRAZOLUM

Număr anunț
DA20029106
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,60 RON
Valoare atribuită
435,60 RON
Data publicării
11.04.2018 09:47
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,60 RON

din 435,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.