Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de leasing financiar 36 luni Ford Transit

Număr anunț
DA20034856
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
Furnizor / câștigător
MOTORACTIVE IFN SA (CUI RO10180820)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.811,65 RON
Valoare atribuită
128.811,65 RON
Data publicării
11.04.2018 15:22
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.811,65 RON

din 128.811,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.