Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROFIL ALU.TREAPTA ROTUND OLIV S810L2,5M
- Număr anunț
- DA20030666
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44334000-0 · Profile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,68 RON
- Valoare atribuită
- 211,68 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 11:04
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 17:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,68 RON
din 211,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro