Atribuită Cumpărare directă

Dotarea cu echipamente sala de sport - Scoala primara Padina Mre

Număr anunț
DA36075312
Autoritate contractantă
COMUNA PADINA (PRIMARIA PADINA) (CUI 6752762)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.010 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.010 RON