Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie igienica mini jumbo natur

Număr anunț
DA20037430
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "Ion Creanga (CUI 4959711)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL SP SRL (CUI RO23865605)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare finală
108 RON
Data publicării
12.04.2018 08:56
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.