Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA METAL PARC

Număr anunț
DA20042128
Autoritate contractantă
Comuna Gornesti (CUI 4322521)
Furnizor / câștigător
LANDSCAPING ADVANTAGE S.R.L. (CUI 32875969)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
12.04.2018 12:20
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.