Atribuită Cumpărare directă

PUNGI FARMACEUTICE - REF NR 11231/02.07.2024 - FARMACIE

Număr anunț
DA36075548
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
ARKAS PRODEXIM SRL (CUI 14953341)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON