Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet vopsele

Număr anunț
DA20045625
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF.IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE (CUI 12745352)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,39 RON
Valoare atribuită
507,39 RON
Data publicării
12.04.2018 14:42
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,39 RON

din 507,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.