Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferastrau

Număr anunț
DA20039901
Autoritate contractantă
COMUNA CICLOVA ROMANA (CUI 3227688)
Furnizor / câștigător
CONDOR-EX SRL (CUI RO1071930)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.763,86 RON
Valoare atribuită
1.763,86 RON
Data publicării
12.04.2018 10:48
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763,86 RON

din 1.763,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.