Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAP HEXAGON M10X30 DIN933-8.8

Număr anunț
DA20036947
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44531520-2 · Suruburi si tirfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,10 RON
Valoare atribuită
5,10 RON
Data publicării
12.04.2018 08:28
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,10 RON

din 5,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.