Ofertă acceptată Cumpărare directă

scule milwakee ref. 30762/04.04

Număr anunț
DA20033761
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PRO AS COMPANY S.R.L. (CUI RO12869962)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.608 RON
Valoare atribuită
4.608 RON
Data publicării
11.04.2018 14:22
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.608 RON

din 4.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.