Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frunze telina
- Număr anunț
- DA20044842
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA (CUI 17971474)
- Furnizor / câștigător
- NASTICOM IMPEX SRL (CUI RO4045390)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27,90 RON
- Valoare atribuită
- 27,90 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 14:07
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27,90 RON
din 27,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro