Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRIS

Număr anunț
DA20043429
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 13 (CUI 4410534)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.297,73 RON
Valoare atribuită
1.297,73 RON
Data publicării
12.04.2018 13:06
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.297,73 RON

din 1.297,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.