Ofertă acceptată Cumpărare directă

Design si Tehnoredactare brosura

Număr anunț
DA20035671
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
ORINGIUS DESIGN SRL (CUI RO23638556)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476 RON
Valoare atribuită
476 RON
Data publicării
11.04.2018 16:21
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476 RON

din 476 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.