Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panasonic Lumix DMC-FZ2000, negru
- Număr anunț
- DA20034330
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.528,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.528,57 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 14:51
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 16:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.528,57 RON
din 3.528,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro