Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport aerian -Bilete de avion
- Număr anunț
- DA20031804
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
- Furnizor / câștigător
- BEST TRAVEL INTERNATIONAL SRL (CUI RO14522942)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.185 RON
- Valoare atribuită
- 9.185 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 12:29
- Termen limită
- 16.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2018 17:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.185 RON
din 9.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro