Atribuită Cumpărare directă

Abonament 12 luni Zoom One Pro 1User/1Year

Număr anunț
DA36076450
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
48515000-1 · Pachete software pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
693,28 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693,28 RON