Atribuită Cumpărare directă

Achiziție cartuș negru pt DEVELOP INEO+227

Număr anunț
DA36077096
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
773,32 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,32 RON