Ofertă acceptată Cumpărare directă

apa minerala plata bidon 19L

Număr anunț
DA20033993
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 20799841)
Furnizor / câștigător
AQUA QUEEN SRL (CUI RO16933634)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450 RON
Valoare atribuită
450 RON
Data publicării
11.04.2018 14:34
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
11.04.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450 RON

din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.