Atribuită Cumpărare directă

BOSCH - GOL 32G + BT160 + GR500 - NIVELA OPTICA, 120 M, 32 X, +/-15 GRADE, TREPIED, MIRA, VALIZA

Număr anunț
DA36077443
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.435,66 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.435,66 RON