Ofertă acceptată Cumpărare directă

kiwi

Număr anunț
DA20052622
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.ALEXANDRU SAFRAN (CUI 29167032)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03222118-3 · Kiwi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,36 RON
Valoare atribuită
135,36 RON
Data publicării
13.04.2018 10:49
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,36 RON

din 135,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.